Julákovic oskořínecké stránky
úvod  tátův deníček  galerie  dovolená  grafomanský brloh  kuchařka  


vítejte  kde bydlíme  


Vítejte na našich stránkách!

muffinJulákovic se skládají z Aničky, Marušky, Martiny a Toma Julákových, množství psů, koček, slepic, indických běžců, želv, králíka, morčat a koně (ten bydlí jinde).

další info:
- kde bydlíme
- Gruzie 2018
- co je nového tady

V grafomanském brlohu nový výplod o Marbulínkovi, aneb jak Otakar Haering a jeho ilustrátor Fráňa Smatek už v 30. letech minulého století věděli, jak to tu bude a jiné podobné kousky. Tak pravil babiš.... A bude abolice?


Od narození Marušky (2003) si píšu deník. V r. 2012 začal 4. díl:
Zápisky se "vrší", nejstarší jsou vespod:

27.9.2018 podzimní suma sumárum
Ještě okna a bude hotovo (podkroví) Během léta dvoje koťata. Od Titanica - dvě už byly exportovány, ale jedno tu zrovna máme na hlídání. Další 2 (Soplík a Babeta) zatím k okamžitému odběru. Zdarma, pytlík granulí jako bonus. Pište tomas.julak@gmail.com děkuji.
Pak jsou tu 3 koťata od kočky Mercedes. K odběru za měsíc.
Holky jsou ve kvintě a tercii. Maruška je pečená vařená v Knihově Václava Havla. Ráno to pak horko těžko stíhá na první hodinu. Anča pokračuje s harmonikou. Už má stroj pro profíka a další řadu čudlíků v levačce.
S Martinou už pár let pácháme domácí hospic a zde jeden výplod, který tentokrát nešel do grafomanského brlohu, ale byl sepsán pro chystanou benefici, ze které sešlo.


20.8.2018 předvečer 50. výročí okupace Československa...více


A jinak...
Trochu pře(po)dělaný vzhled, ale holky chválí, že se to dá číst i na mobilu, ifonu, ufonu ipadu, ipodu, nebo co to všechno mají. Připíchl jsem tady k tomu i Babiččinu kuchařku a začnu ji oprašovat. Kdybyste někdo měli nějaký zajímavý recept, pošlete ho! Adresa dole.dum
russia=occupant, street art from Kutaisi

Obec OskořínekObec Hrubý JeseníkTJ Sokol OskořínekZŠ Hrubý JeseníkBabiččina kuchařka
Bylinky pro koně...doma nejlíp
mapa


juhele@nedele:~$ my_php_ddate
Today is Setting Orange, the 28th day of The Aftermath in the YOLD 3184.
juhele@nedele:~$
Martina, Maruška, Anča a Tom Juláci & zvířata
tomas.julak@gmail.com