Julákovic oskořínecké stránky
úvod  tátův deníček  galerie  dovolená  grafomanský brloh  kuchařka  


Vraťme život do krajiny  abolice  also sprach babisch  Marbulínek  Musíme si dát Bacha  Ubu pilotem  Pluralita a tolerance  Blábol o lopatce  Ubu je na tahu  Mrchožroutství  ubu  čistě terapeutická  Maruščin domácí úkol  Alpy 2015  shit happens  Double shit  Jedna dušičková večerní  rakousko 1994  Gumičky  elpíčka, aneb jednou večer  jednou ráno  naše cesta z města  Pozvedl jsem uši ke korunám stromů  Verzatilka a pomerančová kůra  Kuličky  Prší  O kurvítku  Počátky  Moje pokusy o Limericky  Oskořínek  O česneku  Návštěva znojemského podzemí  Pravidla ponku  


Alpy 2015

http://www.novinky.cz/koktejl/118319-patnact-let-se-plavi-plastove-kachnicky-kolem-zeme.html


Takže už 23 let. Ale tato nebyla vylovená někde v moři, či nalezená na pláži. Anička se domáhala nějakého suvenýru, až jeden sama našla v nějakém špáru a docela určitě prý nejde o čínský výrobek. No, tedy pravděpodobnější je má fantazie, že jde o jakési kultovní sošky vymírajících dinosaurů na konci křídy. "Co z nás asi jednou bude..." povzdechl si táta Europasaurus, když se ráno probudil na útesu zase o pár metrů výše, než včera, a ze zbytků měkčeného PVC alespoň uplácal dětem cosi na hraní. Pak to za 66 milionů vylezlo na povrch a Anča to sebrala pod lanovkou.
P3070028Tolik moje teorie nečínského původu kachničky pro případ, že by nějakou náhodou na spodku nebyl nápis made in China, nebo alespoň CE.

dum


russia=occupant, street art from Kutaisi

Obec OskořínekObec Hrubý JeseníkTJ Sokol OskořínekZŠ Hrubý JeseníkBabiččina kuchařka
Bylinky pro koně...doma nejlíp
mapa


juhele@nedele:~$ my_php_ddate
Today is Boomtime, the 17th day of Chaos in the YOLD 3185.
juhele@nedele:~$
Martina, Maruška, Anča a Tom Juláci & zvířata
tomas.julak@gmail.com