Julákovic oskořínecké stránky
úvod  tátův deníček  galerie  dovolená  grafomanský brloh  kuchařka  


Ve vlaku z Jičína do Nymburka  Doktoři  Vraťme život do krajiny  abolice  also sprach babisch  Marbulínek  Musíme si dát Bacha  Ubu pilotem  Pluralita a tolerance  Blábol o lopatce  Ubu je na tahu  Mrchožroutství  ubu  čistě terapeutická  Maruščin domácí úkol  Alpy 2015  shit happens  Double shit  Jedna dušičková večerní  rakousko 1994  Gumičky  elpíčka, aneb jednou večer  jednou ráno  naše cesta z města  Pozvedl jsem uši ke korunám stromů  Verzatilka a pomerančová kůra  Kuličky  Prší  O kurvítku  Počátky  Moje pokusy o Limericky  Oskořínek  O česneku  Návštěva znojemského podzemí  Pravidla ponku  


Teda, kurva, to mám fajn kolegy!

Dmu se pýchou.
Třeba takovýho Pepu Mengeleho. Zdokonalil dvojčecí metodu v genetickém výzkumu.
Nebo Ernesto Guevara zvaný Che. Nebýt jeho, nebylo se v marxáku o čem učit. A ten jeho fajn xicht se dá rudočerně tisknout na triko.
Nebo Saša Zaldostanov. Zkusil to jako čelistní chirurg, pak ty hnusný držky rozbíjel někde v nočním klubu v Západním Berlíně.
Radovan Karadžič, ach, to byla postava. Trochu přeháněl s tvrzením, že je potomkem Vuka Karadžiče (co se po něm jmenuje jedna loď - možná ještě pluje kolem Zadaru - a co reformoval srbochorvatštinu ve stylu "piš jak slyšíš"), ale ty psy pohanský ve Srebrenici nechal zamordovat kvalitně. Prostě taky chránil křesťanské hodnoty.
A ten negr, co si udělal selfíčko a měl zuby od červeného vína, až se mohlo zdát, že ho v Boršicích dobarvují borůvkami...? Napřeshubu. Dostal správně podle lékařské přísahy, že se musí podle možností a nejlepšího svědomí řídit život zdravých i nemocných vždy jen k jejich prospěchu. Potřeboval holt pár facek k dobré výchově.

ble...

p.s. dnes na semináři o návykových látkách jsme měli říkat synonyma ke slovu "alkoholik" a "abstinent". Již prý po třetí v řadě k prvnímu případu vyskočilo slovo "zeman". Chudák pan režisér, dej mu pámbu věčné nebe, nebo snad mysleli našeho nejvyššího státního zástupce? Ubu to být nemohlo, to si jede pro nová játra do číny. Mají tam nejkratší čekačky.

dum


russia=occupant, street art from Kutaisi

Obec OskořínekObec Hrubý JeseníkTJ Sokol OskořínekZŠ Hrubý JeseníkBabiččina kuchařka
Bylinky pro koně...doma nejlíp
mapa


juhele@nedele:~$ my_php_ddate
Today is Boomtime, the 51st day of Confusion in the YOLD 3185.
juhele@nedele:~$
Martina, Maruška, Anča a Tom Juláci & zvířata
tomas.julak@gmail.com